KAĞITTAN KALP SEPET YAPMAK

1x1.trans

Kağıttan kalp sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak kağıttan veya fazlalık gazete kağıtlarından bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde yapıp kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Yaptığınız sepet kalp çalışmasını sprey boya ile boyayabilir ve çok güzel bir şekilde ortaya harika bir süs çalışması çıkartmış olursunuz. Kağıttan kalp sepeti yaparak evinizde süs veya sarkaç süs olarak da kullanacağınız harika bir dekoratif çalışma oluşturmuş olursunuz.

Kağıttan kalp sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma altta yer alıyor. Kolay gelsin.


source

kagittan-kalp-sepet-yapmak

KALIN ÖRGÜ PATİK YAPIMI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*