Kağıttan Kelebek Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kağıttan Kelebek Yap

Bu yazımızda sizlere kağıttan, kartondan, keçeden veya kağıda benzeyen her şeyden kolayca kelebek yapabilmeniz için kelebek şablonunu resimli bir şekilde paylaşıyoruz. Bu sayede kelebek şekli vermek istediğiniz her türlü kağıtla kolayca yapabilirsiniz. Kelebek resmi değil, bilakis kelebeğin kendisini yapacaksınız.

Evde kağıttan kelebek nasıl yapılır diyorsanız, bu güzel çalışmayı incelemenizi öneririm. Kağıttan kelebek yapmak denilince aklıma origami çalışmaları geliyor. Origami sanatı kağıt katlama sanatı olup, kağıt katlayarak yapılan şekillere deniyor. Origami sanatıyla ilgileniyorsanız birçok materyale sitemizden ulaşacağınızı söyleyebilirim. Kolay gelsin.

 

 

kagittan-kelebek-yapimi

Schmetterling aus Papier – butterfly made of paper – papillon en papier – sommerfugl fremstillet af papir – borboleta feita de papel – farfalla di carta

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeyle Tişört Süsleme Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir