Kağıttan Kelebek Yapılışı Resimli Anlatım


kagittan-kelebek-yapimi-550x415

Kağıttan Kelebek Yap

Bu yazımızda sizlere kağıttan, kartondan, keçeden veya kağıda benzeyen her şeyden kolayca kelebek yapabilmeniz için kelebek şablonunu resimli bir şekilde paylaşıyoruz. Bu sayede kelebek şekli vermek istediğiniz her türlü kağıtla kolayca yapabilirsiniz. Kelebek resmi değil, bilakis kelebeğin kendisini yapacaksınız.

Evde kağıttan kelebek nasıl yapılır diyorsanız, bu güzel çalışmayı incelemenizi öneririm. Kağıttan kelebek yapmak denilince aklıma origami çalışmaları geliyor. Origami sanatı kağıt katlama sanatı olup, kağıt katlayarak yapılan şekillere deniyor. Origami sanatıyla ilgileniyorsanız birçok materyale sitemizden ulaşacağınızı söyleyebilirim. Kolay gelsin.


kagittan-kelebek-yapimi

Schmetterling aus Papier – butterfly made of paper – papillon en papier – sommerfugl fremstillet af papir – borboleta feita de papel – farfalla di carta

Keçeyle Tişört Süsleme Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*