KAĞITTAN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Kağıttan kolay çiçek yapmak için bulduğum bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Kağıttan çiçek yapmak veya eva kağıdından çiçek yapmak isteyenler için bu tür çalışmaları aşamalı anlatımlı olarak bulup paylaşıyorum.

Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Kağıttan kolay çiçek yapıp, yapay çiçek süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizi güzelleştirmek veya yapacağınız bir etkinlikte renkli kağıttan yapay çiçeklerle süsler yapabilirsiniz. Bu tür kolay yapılan yapay süs çiçek çalışmalarını hem seviyorum.

Hem de buldukça paylaşıyorum. Kağıt kategorisinde hepsini bulabilir ve onları da beğenebileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri kağıttan kolay çiçek nasıl yapılır diyenler için çalışmanın ayrıntılı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-kagittan-kolay-cicek-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız DESENLİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir