KAĞITTAN KOLAY ÇİN FENERİ YAPMAK

 

 

0

 

Kağıttan kolay çin feneri yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok sevdim. Resimli anlatımda adım adım kağıdı nasıl katlayacağınız ve neresinden ip geçireceğiniz hepsi anlatılmış.

Kağıttan fener yapmak içinde daha önce benzer paylaşımlarım olmuştu. Resimli anlatımlarını paylaştığım çalışmaları zorlanmadan yapabilir ve sizde hem el becerilerinizi geliştirmiş olursunuz.

Hemde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Çin feneri yapmak için renkli el işi kağıdı kullanabilirsiniz. Normal kağıttan da yapabilirsiniz. Ancak kırtasiyeden yapacağınız çalışma için kağıt alacağınızı belirtirseniz, doğru malzemelere ulaşmış olursunuz.

Şimdi sizleri evde kolay yapılan kağıttan çin feneri yapmak için çalışma ile baş başa bırakacağım. Anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede aynısını yapabilir ve eğlence etkinliklerinde süs olarak kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kagittan-kolay-cin-feneri-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ÇAKIL TAŞLARINDAN KOLAY BİBLO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir