Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Yine güzel ve eğlenceli bir çalışma ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere kağıt kullanarak nasıl güzel süsler yapabileceğinizi göstereceğiz. Özellikle çocuklarınızın odaları için kullanabileceğinizi bu güzel çalışma ile harika süsler yapabileceksiniz.

Kağıttan 3d yaprak yapıp çocuk odalarını süsleyebilirsiniz. Yine kırmızı kağıt kullanarak 3 boyutlu kalp süs yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları ile çocukların odasını güzelleştirebilir veya süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz.

 

 

Üç boyutlu kalp yapmak veya 3 boyutlu yaprak yapmak aslında çok kolay. Tek yapmanız gereken kestikten sonra kıvırmak ve o şekilde dondurucu yapıştırıcı kullanmak. Bu sayede efektif yaprak veya kalp süsler yapabilirsiniz. Altta da bununla ilgili güzel bir çalışma yer alıyor. Kolay gelsin.

cocuk-odasi-susleri-nasil-yapilir

 

 

Daha önce paylaştığımız Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir