Kağıttan Kolay Süs Yapılışı

 

 

1

 

Kağıttan Kolay Süs Yapılışı

Bu yazımızda sizlere küçük not kağıtlarından nasıl güzel çiçek figürleri, süs çiçekleri ve süs objeleri yapabileceğinizi göstereceğiz. Çok kolay ve pratik bir şekilde saatler içinde birçok süs yapabileceksiniz.

Özellikle doğum günlerinde, hediyeleşirken paketlerin üzerine yapıştırılacak harika süsler yapabilirsiniz. Evde kağıttan kolay süs yapılışı ile ilgili paylaştığım çalışmalardan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 

 

Genelde kutlama veya doğum günlerinde bu tür süsler dışarıdan satın alınır. Fakat yapımını öğrenirseniz kolay bir şekilde el işi kağıtlarını kullanarak renkli süs çiçekler yapabilirsiniz.

Ayrıca boş duran vazolarınıza da bu güzel kağıt çiçek çalışmasını yapıp dekoratif olarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinizi süslemek istiyorsanız? mutlaka bu güzel çalışmayı öğrenip yapmalısınız. İnanın çok eğleneceksiniz.

Sadece çiçek değil, daha değişik şekiller vererek güzel objeler veya süsler yapabilirsiniz. Turuncu renk yerine farklı renklerde kullanabilirsiniz.

Papierblumen – paper flowers – fleurs en papier

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Kedi Çizimi başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. selime hanım dedi ki:

    paylaşım ve bilgi için çok teşekkür ediyorum canım nurayım başarılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir