KAĞITTAN MAKET KUŞ SARKACI YAPMAK

1x1.trans

Kağıttan maket kuş sarkacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde şablonundan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışması ile sizde A4 kağıttan kısa sürede kuş süsü yapabilirsiniz.

3 boyutlu şekilde de gözüken bu güzel çalışmayı yapıp sarkaç olarak odaya asabilir ve süs niyetine de kullanabilirsiniz. Bu tür sarkaç süs çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Anlatımlı maket kuş süs çalışması olarak sitemizde daha önce de birçok kez güzel şablonlar paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay maket yapmak için aşamaları gerçekleştirip, sizde kısa sürede maket kuş sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.


source : pinterest

kagittan-maket-kus-sarkaci-yapmak

HASIR İPTEN ANTİKA VAZO YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*