KAĞITTAN MAKET KUŞ SARKACI YAPMAK

 

 

0

 

Kağıttan maket kuş sarkacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde şablonundan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışması ile sizde A4 kağıttan kısa sürede kuş süsü yapabilirsiniz.

3 boyutlu şekilde de gözüken bu güzel çalışmayı yapıp sarkaç olarak odaya asabilir ve süs niyetine de kullanabilirsiniz. Bu tür sarkaç süs çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Anlatımlı maket kuş süs çalışması olarak sitemizde daha önce de birçok kez güzel şablonlar paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay maket yapmak için aşamaları gerçekleştirip, sizde kısa sürede maket kuş sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kagittan-maket-kus-sarkaci-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız HASIR İPTEN ANTİKA VAZO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir