KAĞITTAN TOP SARKAÇ SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Kağıttan top sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kağıtları veya kartonu eşit şekilde kestikten sonra klipslere yani kırtıklara geçirerek 3 boyutlu bir sarkaç top süs ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan top sarkaç süs çalışmaları ile evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde sevdiğiniz kişilere bu tür güzel çalışmalar yapıp hediye olarak verebilirsiniz. Değişik renkte ve boyutta yapıp sarkaç süs şeklinde evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı nasıl yapacağınız detaylıca gösteriliyor.

 

 

Kısa sürede yapıp kullanabilirsiniz. İp bağlayarak sarkaç top süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları origami bölümünde çoğu kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kagittan-top-sarkac-sus-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız AYICIKLI MAMA ÖNLÜĞÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir