Kaktüs Yastık Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kaktüs Yastık Yapılışı Resimli Anlatım

Evinize farklı şekillere sahip yastıklar mı? arıyorsunuz. Aramayın. Artık kendi yastıklarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Bu yazımızdaki resimli anlatımı takip ederek, çok şık ve sevimli kaktüs yastıklar yapabilirsiniz. Hem siz hem de çocuklarınız çok sevecek.

Evde kaktüs yastık modeli yapıp oyuncak olarak çocuklarınızı sevindirmenin yanı sıra yine süs aksesuar veya dekoratif yastık olarak da evinize gelenleri şaşırtmak için kullanabilirsiniz. Bu tür meyve yastık modeli veya ağaç yastık örneklerinin yapılışını tarif eden videolu anlatımları da sitemizde paylaşmıştık.

 

 

Diğer meyve şeklinde yastık modeli yapmak veya hayvan şeklinde yastık modeli yapma gibi çalışmalar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde eğlenerek bu tür dekoratif yastık modeli çalışmalarını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kaktus-Pad Konstruktion – cactus pad construction – construction du socle de cactus – costruzione pad cactus – kaktus pad byggeri – la construcción de la almohadilla de cactus

 

Daha önce paylaştığımız Kilo Vermek İçin Yapılması Gereken En Önemli Kurallar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir