KALIN DÜĞÜM YASTIK YAPMAK

 

 

0

 

Kalın düğüm yastık yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmaları sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım çalışmayı kendinize göre daha değişik şekillerde ve biçimlerde ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yastık yapmak için sitemizde yer alan tüm çalışmaları değerlendirmelisiniz.

Kolay yapılan dekoratif çalışmaları sizlere buldukça paylaştım. Hemen bu yazımın altında çok değişik ve farklı yastık yapımı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay yastık yapmak için şablonları da sitemizde bulabilirsiniz. Kısa sürede enfes yastıklar yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Daha önce kedi yastık modeli, köpek yastık modeli veya hayvan motifli yastık modeli yapmak için birçok kez çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eğlenerek güzel yastık modelleri ortaya çıkarabilir ve üretebilirsiniz.

 

 

Bu tür yastıklar yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli yastık çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kalin-dugum-yastik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir