KALIN KIŞLIK ÇORAPTAN OYUNCAK MAYMUN YAPMAK

 

 

0

 

Kalın kışlık çoraptan oyuncak maymun yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti.

Oyuncak maymun yapmak için sitemizde çoğu kez kumaştan oyuncak, keçeden oyuncak veya çeşitli malzemelerden oyuncak yapımıyla ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine eski çorapları değerlendirebilecek ve atmaya kıyamadığınız eski eşyaları değerlendirmiş olacaksınız. Kalın kışlık çoraptan oyuncak maymun yapmak için aşağıda tüm adımlar belirtilmiş.

Kolay bir şekilde oyuncak maymun çalışmasını yapabilir ve evde süs olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınıza da yapıp oynamaları için yeni bir oyuncak sahibi yapabilirsiniz.

 

 

Kalın çoraptan maymun oyuncak yapmak için içini pamuk veya yünle doldurabilirsiniz. Çorap oyuncak modelleri için sitemizi incelemenizi de öneriyorum. Kolay gelsin.

kalin-kislik-coraptan-oyuncak-maymun-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir