KALIN KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay toka yapmak isteyenler için yine güzel ve farklı bir çalışma ile karşınızdayım. Resimli anlatımda kalın kumaştan kurdele şeklinde toka yapmak isteyenler için aşama aşama ne yapacağınızı göstermektedirler.

Sizde evde fazlalık kumaşları değerlendirebilirsiniz. Artık kumaştan toka yapabilir ve kullanabilirsiniz. Toka malzemesinin çıt çıt kısmını incik boncuk satan yerlerden satın alabilirsiniz.

Üzerine kurdele şeklinde kumaştan parçayı hazırladıktan sonra toka kısmını dikebilir veya yapıştırabilirsiniz. Bu tür kolay yapılan toka çalışmalarını sitemizde sıklıkla paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında mutlaka karşınıza benzer çok güzel evde kolay yapılan toka çalışmalarından örnekler çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum.

 

 

Bu yazımda ise sizlere evde fazlalık kumaş veya keçe malzemelerini kullanarak çok güzel eğlenceli tokalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kalın kumaştan kurdele toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalin-kumastan-kolay-kurdele-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7385.html

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI KUMAŞTAN BOHÇA NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir