KALIN ŞİŞLE ÖRGÜ TERLİK YAPMAK

1x1.trans

Kalın şişle örgü terlik yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımı sizlerle de paylaşmak istedim. Bu gün paylaştığım kendin yap çalışması olarak kalın şişle örgü işleri yapanlar için terlik yapımını gösteren anlatımlı resimler buldum ve paylaştım.

Daha önce de buna benzer örgü terlik modeli yapmak için çalışmaların anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta anlatımlı videoları bulacağınız sitemizde tığ işi örgü terlik veya patik çalışmalarına bolca ulaşabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da benzer örgü terlik şablonları ve yapımını gösteren resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmaları yapabilir ve keyif alarak giyebilirsiniz.

Bu tür örgü terlik modellerini fazla fazla yapıp turistik yerlerde satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan örgü terlik çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabileceğinizi temin ederim.


Şimdi sizleri kalın şişle örgü terlik yapmak için bu güzel örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalin-sisle-orgu-terlik-yapmak

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*