Kalın Şişten Örgü Patik Yapmak

kalin-sisle-orgu-patik-yapmak-506x415

Evde örgü patik yapmak isteyenler için farklı bir çalışmanın tamamlanmış hali ile yapımını gösteren aşamalara sahip güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde bu tür çalışmaları yapan bayanlar her zaman daha farklı patik modeli yapmak için çeşitli araştırma yapmaktadırlar. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı da örnek olarak kullanabileceklerini düşünüyorum.

Tığ işi patik modeli yapmak için diğer paylaşımlarıma sitemizde yer alan ” Patik Modeli ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımın da altında detaylı bir şekilde benzer patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay patik yapmak için paylaştığım çalışmalar için sitemizi incelemeyi unutmayın. Şimdi sizleri evde kalın şişten örgü patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalin-sisle-orgu-patik-yapmak

source : http://postila.ru/post/9252937

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*