KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

1x1.trans
Kalp-Motifli-Bardak-Altligi

Kalp motifli bardak altlığı

Bugün sizlere tığ ile yapılan çok şık kalp motifli bardak altlığı modeli yapımını göstermek istiyorum. Çeyiziniz içerisine farklı bir el işi eklemek istiyorsanız bu bardak altlığı modeline mutlaka göz atmalısınız.

Son zamanlarda bu şekilde örgü işleri ile yapılan dekorasyon ürünleri oldukça moda oldu. Farklı şekillerde işlenmiş olan bardak altlıkları, supla modelleri bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Sizlerde bu şekilde örgü işlerinden yapacağınız bardak altlığı ve supla modellerini çeyiziniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Daha önce sizlere supla modeli göstermiştim. Bu modelin yapımına da göz atabilirsiniz. Aynı şekilde bugün göstereceğim bardak altlığı ve supla modellerini yaparak harika takımlar oluşturabilirsiniz.

kalp-motifli-bardak-altligi1


Kalp motifli bardak altlığı modelini istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Burada kırmızı ile yapılmış ve çok şık durmuş. Burada akrilik bir ip kullanılmış. Siz istediğiniz kalınlıkta ve özellikte bir ip kullanabilirsiniz. Tığ olarak ise 2 numara tığ kullanılmış.

Bardak altlığı modeli yapımına zincir çekilerek başlanıyor. Model çok basit bir şekilde ilerliyor. Önemli olan videoda verilen anlatıma dikkat etmeniz. Çünkü her sırada farklı bir işlem yapılarak kalp motifi oluşturuluyor.

Burada olduğu gibi düzgün ve gül bir bardak altlığı yapmak istiyorsanız videoda verilen anlatıma dikkat edin sayıları kontrol ederek modeli yapın.

Kalp motifli bardak altlığı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC9kUIUEXnf5ovzv3OLQV0Nw

METRE BONCUKLU ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*