KALP ŞEKLİNDE KİTAP AYRACI YAPMAK

 

 

0

 

Kalp şeklinde kitap ayracı yapmak için paylaştığım bu kolay kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilir ve okuduğunuz kitaplarda kullanabilirsiniz. Daha önce minimon kitap ayracı yapmak için paylaştığım çalışmalar hem eğlenceli hem de çılgınca idi. Bir çok ziyaretçiden tepki aldığımızı da söylemek isterim.

Bu çalışma ile onları biraz memnun edeceğimizi düşünüyorum. Kartondan kalpli kitap ayracı yaparak, okuduğunuz kitapta keyifle kullanabilirsiniz. Hem dikkat çekmez. Hem de okuduğunuz kitapla nerede kaldığınızı kalp şeklinde mutluluk veren görüntüsü ile işaretleyebilirsiniz.

Kitap okumayı her zaman alışkanlık haline getirmemiz gerekir. Hem konuşma diksiyonumuz düzelir. Hem de kültürel bakımdan bilgi daracağımız artar diye düşünüyorum. Kitap okuma seviyesinin en düşük olduğu ülkelerden birisi olduğumuz için kesinlikle çocuklarınıza kitap okuma alışkanlığını alıştırmanız gerektiğini düşünüyorum.

 

 

Bu yazımdaki paylaştığım araç hem kitap okuma alışkanlığını arttıracak özelliği taşıyor. Hem de bu tür eğlenceli çalışmalar ile kitaplarla olan samimiyetimizin de artmasını sağlamış oluyoruz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kalp-seklinde-kitap-ayraci-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız DERGİ SAYFALARINDAN HAYVAN MOTİFLİ TABLO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir