Kalp Yastık Yapılışı Resimli Anlatım


kalp-yastik-yapimi-715x415

Kalp Yastık Nasıl Yapılır

Kalp şeklinde yastık yapılışı ile ilgili bu anlatıma göre sizde sevgilinize veya sevgililer gününde sevdiğiniz kişiye kalp şeklinde yastık yapıp ona hediye edebilirsiniz. Kalpli yastık yapılışı ile ilgili bu resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Kalp yastık yapımıyla alakalı çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum.

Çünkü hem güzel hem de kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı kalp yastık modeli yapmak için aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Aslında yün ipten kırmızı ponponlar yapıp, kumaştan kalp şeklindeki yastığın üzerine dikebilirsiniz. Farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Anlatım size kılavuz olacaktır. Kolay gelsin.


kalp-yastik-yapimi

kalp-yastik-yapimi2

Herzkissen gemacht – heart pillow made – oreiller de coeur fait – hjerte pude lavet – coração travesseiro feito – Cuscino cuore fatto

Ponpon Paspas Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*