Kalp Yastık Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kalp Yastık Nasıl Yapılır

Kalp şeklinde yastık yapılışı ile ilgili bu anlatıma göre sizde sevgilinize veya sevgililer gününde sevdiğiniz kişiye kalp şeklinde yastık yapıp ona hediye edebilirsiniz. Kalpli yastık yapılışı ile ilgili bu resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Kalp yastık yapımıyla alakalı çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum.

Çünkü hem güzel hem de kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı kalp yastık modeli yapmak için aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Aslında yün ipten kırmızı ponponlar yapıp, kumaştan kalp şeklindeki yastığın üzerine dikebilirsiniz. Farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Anlatım size kılavuz olacaktır. Kolay gelsin.

 

 

kalp-yastik-yapimi

kalp-yastik-yapimi2

Herzkissen gemacht – heart pillow made – oreiller de coeur fait – hjerte pude lavet – coração travesseiro feito – Cuscino cuore fatto

 

Daha önce paylaştığımız Ponpon Paspas Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir