KALPLİ KAHVELİ PASTA ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Kalpli kahveli pasta örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel örnek işinize yarayabilir. Bu güzel kendin yap çalışması pasta yaparken işinize yarayabilir. Pastahanelerde şekilli pastaların nasıl yapıldığını bu güzel örnekten yararlanarak anlayabilirsiniz.

Kalpli pasta yapmak için paylaştığım bu güzel örneği pasta yapacağınız zaman fikir olarak kullanabilirsiniz. Benzerini yapabilir veya daha değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Kalpli kahveli pasta tarifini bulamadım. Bulduğumda yine sizlere paylaşacağım.

Anlatımlı çalışma da tarif yer almıyor. Ama şablon olarak nasıl yapıldığını öğrenebilir ve yapacağınız zaman işinize yarayabilir. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kalpli-kahveli-pasta-ornegi

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ KELEBEK SICAK TUTACAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir