KALPLİ KUPA BARDAK SÜSLEME

 

 

0

 

Evinizde kupa bardaklarınız varsa onları süsleyebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde kupa bardak süsleme çalışması yapanlar için örnek güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken adımları uygulamak ve kupa bardaklara kalp çizerek onları süslemek. Evde kupa bardak süsleme çalışmasında kalp figürü her zaman daha çok tercih edilir.

Bu yazımda da paylaştığım çalışmanın hem resimli anlatımı ve hem de anlatımlı videosu yer alıyor. Daha önce de benzer çok güzel paylaşımlarım olmuştu.

Kupa bardak nasıl süslenir diyenler daha çok sitemizde yer alan hobiler ve kendin yap kategorilerine bakabilirler. Hatta bu yazımın altında da benzer bardak süsleme çalışmaları karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizde tek renk kupa bardakları süsleyebileceksiniz. Şimdi sizi kalpli kupa bardak yapmak için resimli anlatımla ve videolu anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kalpli-kupa-bardak-susleme

source : https://tr.pinterest.com/pin/508625351645676122/

 

 

Daha önce paylaştığımız TIĞLA ÖRÜLEN KIZ BEBEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir