KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ KANAVİÇE ÖRNEĞİ

Bu yazımda sizlere çok güzel bir kanaviçe örneği paylaştım. Etamin işleri ile uğraşan bayanlara örnek olacak bu güzel çalışma da biraz işi aşmışlar. Kanaviçe daha da kaliteli ve neredeyse 3 boyutlu hale getirilmiş diyebiliriz.

Resimli anlatımda adım adım nasıl yapıldığı maalesef gösterilmiyor. Bitmiş halinin birkaç kare çekilmiş resmi var. Kırmızı başlıklı kız kanaviçe örneğinden yararlanarak benzer çalışmalar yapmak isteyenler olabilir.

Bu yüzden gördüm ve hoşuma gitti paylaşayım dedim. Benzer kanaviçe örneklerini ve yeni kanaviçe modellerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

 
 

Etamin kategorisinde benzer veya değişik güzel örnek çalışmalara anlatımlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları yine buldukça anlatımlarını da araştırıp bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kirmizi-baslikli-kiz-kanavice-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-1220.html

 

ORİGAMİ HEDİYE KUTUSU NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hediye kutusu nasıl yapılır, hızlı hediye paketi nasıl yapılır ve hızlı paket nasıl hazırlanır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir