Kurbağa Etamin Örneği

Bu yazımda sizlere çok güzel bir etamin örneği paylaştım. Daha önce hayvan etamin örneği paylaştığımı hatırlamıyorum. İnsan etamin örneği, çocuk etamin örneği veya araba etamin örneği gibi birçok şekilde yeni etamin örnekleri paylaşmıştım.

Bu yazımda ise ilk kez hayvan etamin örneği paylaşmış olacağım. Kurbağa etamin örneğinden yararlanarak sizde bu güzel kurbağa çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yer alan etamin kategorisinde benzer birçok yeni etamin örneklerine ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın da altında karşınıza benzer etamin örnekleri veya çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kurbağa etamin örneği olarak sanırım ilk kez bir hayvanın etamin örneğini de paylaşmış oldum. Yine hayvan etamin örnekleri bulduğumda bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri yeni kurbağa etamin örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kurbaga-etamin-isleme-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7467.html

 

Renkli İpten Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay bileklik nasıl yapılır, evde örgü bileklik nasıl yapılır ve ipten kolay bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir