Yeni Etamin Kadın Figür Örnekleri

Yeni Etamin Kadın Figür Örnekleri

Etamin işleri ile uğraşanlara bu makalemde çok güzel birkaç kadın etamin figürleri paylaştım. Umarım işinize yarar. Farklı kadın etamin işleme örneklerini yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik sizlere az da olsa birkaç yeni etamin kadın figür örnekleri paylaştım. Etamin işleri uğraşan kişilerin hoşuna gidecek paylaşımlar olduğuna inanıyorum.

Etamin işleme sanatı ile uğraşıyorsanız, sitemizde yer alan etamin kategorisinde birbirinden farklı ve güzel etamin işleme çalışmalarını ve örneklerini bulabilirsiniz. Sizde yaptığınız etamin işleme örneklerini bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz etamin işleme çalışmalarını sitemizde etamin kategorisinde yayınlarız.

 
 

İlerleyen yazılarımda sizlere çizgi film etamin örneklerini de paylaşacağım. Çocuklarınıza yapacağınız çok güzel çalışmaları etamin bölümünde sizlere özel olarak paylaşacağım. Bu makalemde paylaşacağım yeni etamin kadın örnekleri ise aşağıdadır. Umarım beğenirsiniz.

 

Birbirinden güzel kanaviçe kadın örnekleri umarım işinize yarar. Şimdilik benden bu kadar… eğer sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize facebook adresimiz üzerinden göndermenizi istiyoruz. Gönderilerinizi ilgili kategorilerde sizin isminizle yayınlarız.

Etamin kategorisinde birçok örnek çalışmayı görebilirsiniz. Şimdilik kolay gelsin.

 

Yeni Yüz Mimik Örnekleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boyama mimik resimleri, gestures ve mimik örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir