Yeni Kalpli Etamin Örnekleri

Yeni Kalpli Etamin Örnekleri

Etamin örnekleri paylaşmaya devam ediyorum. Önceki yazımda sizlere en kolay yapılan kanaviçe yani etamin örneklerini paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yeni kalpli etamin örneklerini paylaşacağım.

 
 

Gerçekten çok güzeller ve yapımı da oldukça kolay olan bu çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Diğer etamin paylaşımlarını sitemizde kanaviçe – etamin kategorisinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım yeni kalpli etamin örnekleri ise şöyle ;

 

2016 Kolay Kanaviçe Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay kanaviçe örneği, kolay kanaviçe örnekleri ve kolay yapılan kanaviçe örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Aslı diyor ki:

    Çocuk battaniyesi için şablon boyutunu nasıl ayarlayacağımı anlatabilirmisiniz?

  2. Nuray diyor ki:

    aslı hanımcım öğretici çalışmalar arıyorum. dediğiniz şekilde bilgilendirici kaynak bulunca sizinle paylaşacağım. şimdilik özel boyut deneyebileceğinizi söyleyebilirim. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir