Kanvas Tablo Yapımı

 

 

0

 

Kanvas Tablo Yapımı

Eviniz için veya iş yeriniz için harika kanvas tablolar yapabilirsiniz. Yapılışı gayet kolay ve basittir. Bu tekniği kullanarak kendinize pratik ve kolay bir şekilde kanvas tablolar yapabileceksiniz. Yapımını öğrendikten sonra daha farklı ve efektif tablolar yaparak evinizi daha da modern bir hale getirebilirsiniz.

Evde kolay kanvas tablo yapımı ile ilgili paylaştığım anlatımlı resimleri adım adım takip etmeniz yeterli olacaktır. Genelde büyük paralara alışveriş merkezlerinde satılan kanvas tablolarını artık sizde yapabilecek ve evinizi güzelleştirebileceksiniz.

Üstelik kolay bulunabilir malzemeler ile kısa sürede eğlenceli bir şekilde bu çalışmayı yapıp hemen dekorunuza katıp kullanabilirsiniz. Kolay kanvas tablo yapılışı ile ilgili farklı çalışmalar buldukça yine sizlere bu başlıktan paylaşacağım. Sizlerde yaptığınız örnek kanvas tabloların resimlerini bize gönderin isminizle sitemizde yayınlayalım.

Resimleri inceleyerek aynısını yaptığınızda, harika bir kanvas tabloya sahip olabilirsiniz.

Kanvas tablo için malzemeler ;

 

 

  • renkli sıvı boya.
  • renkli veya renksiz bant.
  • hazır tablo panosu veya benzeri malzeme.
  • makas.
  • boya için fırça.

Tüm malzemeleri bir araya getirdikten sonra hazır tablonun üzerine bant yapıştırma işlemini yapmanız gerekiyor. Şeklini siz belirleyebilirsiniz. Resimli örnekte gözüken çalışmayı tekrarlayabilirsiniz. Daha sonra renkli boya ile bant sonrası boşlukları istediğiniz renklere veya desenlere boyamalısınız. Boya kuruduktan sonra bantlı kısımları tablodan çıkarttığınızda karşınıza mükemmel bir kanvas tablo çıkacak. Güle güle kullanın.

kanvas-tablo-yapilisi

Kanvas tablo yapımı ile yaptığınız tablolarınız varsa bize yorum bölümünden linkini veya resmini atabilirsiniz.

canvas construction – construction en toile – Canvas-Konstruktion

 

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Gül Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir