Karahindibağ Çiçeği Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


karahindibag-cicegi-yapilisi2-450x415

Karahindibağ Çiçeği Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere farklı bir örgü örneği sunuyoruz. Karahindibağ çiçeği örneği ile sizlerde resimli anlatımdan yararlanarak aynısından yapabilirsiniz. Anlatımlı karahindibağ çiçeği yapmak için alttaki çalışmalar tam size göre olduğunu söyleyebilirim.


Yeşil iplik, sarı iplik ve diğer malzemeleri temin ettikten sonra, çalışmayı yapabilir ve tamamlayabilirsiniz. Bu güzel süs çiçeğini yapıp, evinizde vazoda sergileyebilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. Karahindibağ çiçek yapımıyla alakalı sanıyorum başka paylaşım yapmamıştım.

Bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Bu tür çiçek süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız sitemizde bunlardan dolu var. Hepsini de örneklerini hemen altta bazılarına ulaşabilirsiniz. Yapımını öğrenip sizde bu güzel çalışmalardan evinize yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Eski Kazaklardan Çanta Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*