Karahindibağ Çiçeği Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Karahindibağ Çiçeği Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere farklı bir örgü örneği sunuyoruz. Karahindibağ çiçeği örneği ile sizlerde resimli anlatımdan yararlanarak aynısından yapabilirsiniz. Anlatımlı karahindibağ çiçeği yapmak için alttaki çalışmalar tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

Yeşil iplik, sarı iplik ve diğer malzemeleri temin ettikten sonra, çalışmayı yapabilir ve tamamlayabilirsiniz. Bu güzel süs çiçeğini yapıp, evinizde vazoda sergileyebilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. Karahindibağ çiçek yapımıyla alakalı sanıyorum başka paylaşım yapmamıştım.

 

 

Bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Bu tür çiçek süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız sitemizde bunlardan dolu var. Hepsini de örneklerini hemen altta bazılarına ulaşabilirsiniz. Yapımını öğrenip sizde bu güzel çalışmalardan evinize yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kazaklardan Çanta Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir