KARDAN ADAM BOYAMA RESİMLERİ

 

 

0

 

Kolay boyama sayfalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kardan adam boyama resmi paylaştım. Biraz küçük olsa da çıktısını alıp, çocuklarınıza boyamaları için boyama kitabı halinde sunabilirsiniz.

Sitemizde çoğu kez resim boyama sayfaları paylaşmıştım. Resim boyama sitesi değiliz, ancak çocuklar için gördüğüm güzel şeyleri paylaşmak hoşuma gidiyor.

Kardan adam boyama resim sayfaları sayesinde çocuklarınıza boyama resimleri olarak daha fazla örnekler buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Benzer boyama sayfalarını sitemizde hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Resmi büyütüp, çocuklarınıza boyama sayfası haline getirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek kardan adam boyama sayfası ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kardan-adam-boyama-resimleri

source

 

 

Daha önce paylaştığımız YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir