Kare Örgü Patik Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kare Örgü Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Örgü patik yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere kare örgü patik modelinin nasıl yapılacağını anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Patik modelleri, patik çeşitleri ve patik örneklerini sitemizde bolca görebilirsiniz.

Sitemizde yer alan arama kutusuna patik ile ilgili kelimeler yazabilir ve diğer patik yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Bebek patikleri, yetişkin patikleri ve daha birçok patik çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

chaussons à tricoter carrés – square knitting booties – Quadrat Strick Booties – firkantede strikning støvletter – quadrados tricô booties – stivaletti maglia quadrati – botines de tejer cuadrados – papuceii de tricotat pătrate – πλατεία μποτάκια πλέξιμο

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir