KARTON DİSNEY PRENSES MAKET SARKAÇ ŞABLONLARI

 

 

0

 

Karton disney prenses maket sarkaç şablonları olarak paylaştığım kendin yap çalışmasında ki resimleri çıktı alabilirsiniz. Çıktı aldıktan sonra makas ile kesip, ip bağlayarak kız çocuklarınızın odalarına sarkaç süs olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

Karton disney karakterlerini daha önce de paylaşmıştım. Şablonlarını bulacağınız sitemizde hem sarkaç süs yapımında kullanabilirsiniz. Hem de kız çocuklarınızın odalarına duvara yapıştırma veya dolaplarına yapıştırma şeklinde de arkasını yapıştırıcı ile bezeyip yapabilirsiniz.

Kartondan disney karakterlerinin maketlerini de yapabilir ve onları eğlendirebilirsiniz. Boş vakitlerinizde bu tür eğlenceli kız çocuk oyun çalışmaları ile onları mutlu edebileceğinizi unutmayın. Hem kartondan olması, hem onların el becerilerinin geliştirmelerine de katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

Anlatımlı karton maske yapmak, kartondan disney karakter maketi yapmak gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

Hemen bu yazımın altında da bahsettiğim diğer çalışmalardan birkaç örnek karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-disney-prenses-maket-sarkac-sablonlari

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN PLAJ ŞAPKASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir