KARTON EV MAKETLERİ

1x1.trans

Karton ev maketleri arayanlar olabilir. Bu yazımda çok güzel bir şablon paylaştım. Bu şablonu kullanarak sizde minyatür karton ev maketleri yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız, boş zamanlarınızı değerlendirecek çalışmalar arıyorsanız, bu paylaştığım çalışmayı mutlaka yapmalısınız.

Boyadıktan sonra gerçek maket evlerden oluşan bir şehriniz olacak. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak maket şehir ev siteleri yapabilirsiniz. Anlatımlı maket ev yapmak veya kartondan maket yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışmayı mutlaka denemeniz gerektiğini de söylemek isterim.

Hem keyifli bir hobi eğlence çalışması, hem de eğlenerek zaman geçirebilirsiniz. Kartondan ev yapmak, karton araba oyuncak yapmak gibi birçok örnekler ise bu yazımın hemen altından karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.


Anlatımlı karton şehir veya karton ev maketleri sayesinde sizde çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak olarak da yapabileceğiniz gibi, odaları için süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri karton maket ev şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-ev-maketleri

KARTONDAN MİNİK EVLER YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*