Karton Gemi Maket Şablonu 2016

 

 

1

 

Karton Gemi Maket Şablonu 2016

Karton maket yapımını çok seviyorsanız, paylaşacağım anlatımlı maket yapımına bayılacaksınız. Evde kartondan gemi maketi yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Karton gemi maket şablonu ve talimatlarını PDF dosyası halinde link olarak paylaşacağım. Örnek resmi ise aşağıdaki gibidir. Eğer bu tür çalışmaları yapmaktan hoşlanıyorsanız? karton gemi maket şablonunu kullanarak sizde evinize süs veya çocuklarınız ile eğlenmek için bu çalışmayı indirip, yapmaya başlayabilirsiniz.

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 1

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 2

 

 

PDF dosyasını indirdikten sonra çıktısını alıp, mukavvadan maket gemiyi yapmaya başlayabilirsiniz. Netten alıntı olan bu paylaşımın asıl kaynağını yine yazımın sonunda paylaşacağım. Farklı maket şablonlarını yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yine sitemizde yer alan maket kategorisinde de farklı maket şablonlarına ulaşabilirsiniz.

karton-gemi-maket-sablon

source : http://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0009928/index.html

Schiffsmodell – ship model – modèle de navire

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. sadri dedi ki:

    çalışmalarnınız oldukça güzel.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir