Karton Kamyon Maket Şablonu 2016

buyuk-kamyon-maket-sablonu2-300x415
Hobi Kağıt Maket Model Kamyon Yapımı

Karton Kamyon Maket Şablonu 2016

Nette dolaşırken karşılaştığım çok güzel bir çalışmayı sizlere de paylaşmak istiyorum. Kamyon ama çok büyük bir kamyon… şantiyelerde çalışan kamyonların aksine büyük kamyon modelinin size maket şablonunu paylaşacağım. Karton kamyon maket şablonunu kullanarak, çocuklarınıza veya evinizde bu tür çalışmaları seviyorsanız kolaylıkla eğlenerek yapabilirsiniz. Kartondan kamyon maketi ile ilgili şablon sanırım ilk kez paylaşıyorum. Bu yazımda paylaşacağım kağıt kamyon maketini evinizde keyifle yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Kartondan yapılan maket modellerini sitemizde karton kağıt kategorisinde veya maket kategorisinde bulabilirsiniz. Bundan önceki yazılarımda sizlere birbirinden güzel maket araba şablonlarını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım şablon ise şantiye aracı olan iş makinesi yani büyük kamyon maketi yapabilmenizi sağlayacak güzel bir şablon… kolay gelsin…

Aşağıda yer alan PDF dosyalarını indirdikten sonra bilgisayarınıza kayıt ettiğiniz PDF dosyalarını kırtasiyelerden veya kendi yazıcınızdan çıktılarını alabilirsiniz. 4 adet dosya kamyon maketi ile ilgili tüm bilgileri ve şablonları içermektedir.

buyuk-kamyon-maket-sablonu

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 1

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 2

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 3

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 4

buyuk-kamyon-maket-sablonu2

source : http://www.yenimarkamodelleri.com/hobi-isleri/kagit-sanati/kagit-kamyon-maketi

LKW-Modell-Vorlagen – templates de modèle de camion – truck model templates

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*