Karton Kamyon Maket Şablonu 2016

 

 

0

 

Karton Kamyon Maket Şablonu 2016

Nette dolaşırken karşılaştığım çok güzel bir çalışmayı sizlere de paylaşmak istiyorum. Kamyon ama çok büyük bir kamyon… şantiyelerde çalışan kamyonların aksine büyük kamyon modelinin size maket şablonunu paylaşacağım. Karton kamyon maket şablonunu kullanarak, çocuklarınıza veya evinizde bu tür çalışmaları seviyorsanız kolaylıkla eğlenerek yapabilirsiniz. Kartondan kamyon maketi ile ilgili şablon sanırım ilk kez paylaşıyorum. Bu yazımda paylaşacağım kağıt kamyon maketini evinizde keyifle yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Kartondan yapılan maket modellerini sitemizde karton kağıt kategorisinde veya maket kategorisinde bulabilirsiniz. Bundan önceki yazılarımda sizlere birbirinden güzel maket araba şablonlarını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım şablon ise şantiye aracı olan iş makinesi yani büyük kamyon maketi yapabilmenizi sağlayacak güzel bir şablon… kolay gelsin…

Aşağıda yer alan PDF dosyalarını indirdikten sonra bilgisayarınıza kayıt ettiğiniz PDF dosyalarını kırtasiyelerden veya kendi yazıcınızdan çıktılarını alabilirsiniz. 4 adet dosya kamyon maketi ile ilgili tüm bilgileri ve şablonları içermektedir.

 

 

Hobi Kağıt Maket Model Kamyon Yapımı

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 1

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 2

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 3

MAKET KAMYON YAPIMI PDF DOSYASI İNDİR – 4

Hobi Kağıt Maket Model Kamyon Yapımı

source : http://www.yenimarkamodelleri.com/hobi-isleri/kagit-sanati/kagit-kamyon-maketi

LKW-Modell-Vorlagen – templates de modèle de camion – truck model templates

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Ejderha Maket Şablonu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir