KARTON KOLİDEN HAVLULUK YAPMAK

 

 

0

 

Evde karton koliden havluluk yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kartondan havluluk yapmak için daha önce benzer çalışma paylaşmamıştım.

Fakat teneke kutudan havluluk yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Teneke kutuları üst üste yapıştırıp, havluları rulo halinde içine koyacağınız şekilde güzel bir çalışmayı belki bu yazımın altında karşınıza çıkarsa incelemenizi öneririm.

Gerçekten hem evde dekor bakımından güzel bir görünüm olmuş oluyor. Hem de değişik fikirler sayesinde evde geri dönüşüm çalışmaları ile dekoratif çalışmalarla evinizi süslemiş oluyorsunuz.

Evde karton koliden havluluk yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar ve aşamalar gösterilmiş. Kumaş veya havlu kumaşı kullanabilirsiniz.

 

 

Yaparken malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan havluluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-koliden-havluluk-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7388.html

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir