KARTON KOLİDEN OYUNCAK HAZİNE SANDIĞI YAPMAK

 

 

0

 

Karton koliden oyuncak hazine sandığı yapmak için paylaştığım bu güzel oyuncak çalışmasını sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Hem onları sevindirebilirsiniz. Hem de onlarla güzel dakikalar geçirirsiniz. Boş bir zamanınızda karton koliden hazine sandığı oyuncağını onlar için mutlaka yapmalısınız.

Kendin yap çalışmaları arasında kartondan yapılan birçok güzel projeyi daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve anlatımlarından yararlanarak kartondan harika oyuncaklar veya süsler yapabilirsiniz.

 

 

Kartondan lazımlık yapmak veya kartondan oyuncak yapımı gibi birçok çalışmanın detaylı anlatımı hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin ve hoşunuza gidenleri mutlaka yapın. Şimdi sizleri bu güzel oyuncak çalışması ve karton değerlendirme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-koliden-oyuncak-hazine-sandigi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KAŞIKTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir