KARTON KOLİLERDEN LAZIMLIK YAPMAK

 

 

0

 

Karton kolilerden lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını belki sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kartondan dolap yapmak için daha önce sizlere gün içerisinde güzel bir paylaşımım olmuştu. Onu da kullanabilirsiniz. Kartondan lazımlık yapmak için alttaki örneği kullanabilir ve belkide aynısını yapabilirsiniz.

Daha önce de kartondan yapılan çalışmaları sizlere paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Altta paylaştığım çalışma da birçok karton koliye ihtiyacınızın olacağını söylemek isterim. Karton kutuları üst üste koyduktan sonra çekmece bölümünü ayarlayıp, karton koliden dolap şeklinde lazımlık yapabilirsiniz.

 

 

Bu tür çalışmaları yapıp kapı arkasına veya aralık olan bölümlere koyabilirsiniz. Karton dolap veya kartondan lazımlık çalışmaları fazla uzun ömürlü olmayabilir. Ancak yine de işinize yarayacaktır. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-kolilerden-lazimlik-yapmak

Daha önce paylaştığımız FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir