KARTON KUŞ YUVASI HEDİYE PAKETİ YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan kuş yuvası hediye paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde eğlenerek güzel vakit geçirerek yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasında kartondan ev şeklinde hediye kutusu yapabilir ve sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri içerisine koyup takdim edebilirsiniz.

Kartondan ev şeklinde hediye paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok hediye paketi şablonu paylaştığımı hatırlıyorum. Karton kuş yuvası hediye paketi yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği paylaşılmış.

Anlatımlı karton sürpriz paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Kartondan süs paket yapmak veya süs hediye kutusu yapmak için de bu güzel çalışmayı sevdiklerinize hediye alırken yapıp kullanabilirsiniz.

 

 

Kartondan yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı karton hediye paketi çalışmalarını sitemizde yer alan maket bölümünden de çokça bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları sizde öğrenerek kısa sürede yapabilir ve çok güzel hediye kutuları ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum.

source

karton-kus-yuvasi-hediye-paketi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN KOLAY ÇİLEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir