KARTON KUŞ YUVASI HEDİYE PAKETİ YAPMAK

1x1.trans

Kartondan kuş yuvası hediye paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde eğlenerek güzel vakit geçirerek yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasında kartondan ev şeklinde hediye kutusu yapabilir ve sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri içerisine koyup takdim edebilirsiniz.

Kartondan ev şeklinde hediye paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok hediye paketi şablonu paylaştığımı hatırlıyorum. Karton kuş yuvası hediye paketi yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği paylaşılmış.

Anlatımlı karton sürpriz paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Kartondan süs paket yapmak veya süs hediye kutusu yapmak için de bu güzel çalışmayı sevdiklerinize hediye alırken yapıp kullanabilirsiniz.


Kartondan yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı karton hediye paketi çalışmalarını sitemizde yer alan maket bölümünden de çokça bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları sizde öğrenerek kısa sürede yapabilir ve çok güzel hediye kutuları ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum.

source

karton-kus-yuvasi-hediye-paketi-yapmak

KEÇEDEN KOLAY ÇİLEK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*