Karton Maket Ev Şablonları 2016

 

 

1

 

Karton Maket Ev Şablonları 2016

Karton maket ev şablonu olarak şimdilik birkaç örnek çalışma paylaşıyorum. Yine değişik ev maketleri bulursam şablonlarını sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Eskiden severek yaptığımız bu maketleri bir dönem gazeteler eklerinde verirdi. Bilmem hatırlar mısınız?

 

 

Kartondan maket ev yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım ev maketlerinin çıktılarını alabilir ve mukavva yardımı ile çok güzel bir maket ev çalışması yapabilirsiniz. Şimdilik benzer birkaç örnek paylaştım. Ancak değişik ev maketlerini yine bu başlıktan sizlere ilerleyen günlerde paylaşmaya da devam edeceğim. Kartondan ev maketi ile ilgili şablonları dilerseniz bilgisayarınıza kayıt edip, daha büyük boyutlarda kırtasiyelerden çıktısını alabilirsiniz. Makas ve yapıştırıcı ile çıktısını aldığınız maket ev şablonunu çocuklarınızla birlikte birleştirerek, keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

source : http://www.birhobi.com/maket-ev-sablonu.html

Kartonmodell Hause – modèle en carton maison – cardboard model home

 

 

Daha önce paylaştığımız Karton Otobüs Maket Şablonu 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. tuğra nebi ercan dedi ki:

    karton maket ev şablonları arıyordum. teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir