Karton Maket Ev Şablonları 2016

karton-maket-ev-sablonu3-737x415

Karton Maket Ev Şablonları 2016

Karton maket ev şablonu olarak şimdilik birkaç örnek çalışma paylaşıyorum. Yine değişik ev maketleri bulursam şablonlarını sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Eskiden severek yaptığımız bu maketleri bir dönem gazeteler eklerinde verirdi. Bilmem hatırlar mısınız?

Kartondan maket ev yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım ev maketlerinin çıktılarını alabilir ve mukavva yardımı ile çok güzel bir maket ev çalışması yapabilirsiniz. Şimdilik benzer birkaç örnek paylaştım. Ancak değişik ev maketlerini yine bu başlıktan sizlere ilerleyen günlerde paylaşmaya da devam edeceğim. Kartondan ev maketi ile ilgili şablonları dilerseniz bilgisayarınıza kayıt edip, daha büyük boyutlarda kırtasiyelerden çıktısını alabilirsiniz. Makas ve yapıştırıcı ile çıktısını aldığınız maket ev şablonunu çocuklarınızla birlikte birleştirerek, keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

source : http://www.birhobi.com/maket-ev-sablonu.html

Kartonmodell Hause – modèle en carton maison – cardboard model home

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Karton Maket Ev Şablonları 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*