Karton Maket Kepçe Şablonu 2016

 

 

1

 

Karton Maket Kepçe Şablonu 2016

Kartondan maket iş makinesi yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Önceki maket şablonu yazımda gemi maketinin yapılışını anlatan detaylı şablonu paylaşmıştım. Yine sitemizde büyük iş makinesi kamyon maketinin de şablonunu paylaşmıştım. Bu yazımda ise büyük karton maket kepçe şablonunu paylaşacağım.

KARTON MAKET KEPÇE ŞABLONU 1

KARTON MAKET KEPÇE ŞABLONU 2

 

 

Yapımını şablona bakarak kolaylıkla çözebilirsiniz. İster kendiniz isterseniz çocuklarınız ile bu güzel maket çalışmasını yaparak hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hemde çalışma tamamlandıktan sonra ortaya harika bir maket kepçe oyuncağı çıkmaktadır. İster süs olarak kullanın. İsterseniz çocuğunuzun odasına koyun. Anlatımlı şablon yine netten alıntı olup, tanıtım amaçlı sitemizde paylaşılmıştır. PDF dosyasını mukavvaya çıktısını aldıktan sonra makas ile kesip, birleştirme kısımlarından maket çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

karton-maket-kepce-sablonu

source : http://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0011037/index.html

Modell mit Rund – model scoop – modèle cuillère

 

Daha önce paylaştığımız Paslanmaya Karşı Çözüm Limon - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. kemalettin çaylı dedi ki:

    oğlun tutturdu maket kepçe yap baba dıye çok sağolun sayenızde oğlumu mutlu ettim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir