Karton Minimon Oyuncak Maket Şablonu

 

 

0

 

Evde kartondan minimon oyuncak yapmak için daha önce çok güzel paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da sizlere evde kartondan minion oyuncak yapmak için çok güzel maket şablonunu paylaştım.

Yapımını kolaylıkla yapabileceğinizi söyleyebilirim. Öncelikle bu güzel çalışmada paylaştığım şablonu bir flash diske yükledikten sonra kırtasiyeye götürüp kalın karton üzerine çıktısını alabilirsiniz.

Birkaç tane alırsanız hepsini evinize geldiğinizde makas ile kesip, işaretli yerlerden yapıştırıcı ile yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu sayede evinizde kartondan minimon oyuncak yapmış olacaksınız.

Fazla çıktı almanızın amacı, yanlışlıkla kesmeniz veya yanlış yapmanız durumunda yedek minimon şablonlarından yararlanmak. Evde kartondan minimon oyuncak maket şablonu için resimli örnek ise şöyle ;

 

 

karton-minimon-oyuncak-maket-sablonu

source : http://www.paper-toy.fr/2013/08/18/papertoys-minions/

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Tosbağa Araba Maket Şablonu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir