KARTON MİNİMON OYUNCAK MAKET ŞABLONU

1x1.trans

Karton minimon oyuncak maket şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde çocuklarınıza oyuncak minimonlar yapabileceksiniz. Daha önce de keçe minimon oyuncak yapmak için güzel paylaşımlarım olmuştu. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan maket çalışmalarını da yine sitemizde kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınızla çok güzel oyuncak maketler yapabileceksiniz. Sitemizdeki tüm maket çalışmaları özenle seçilmiş çalışmalardan oluşuyor.

Bu yüzden keyif alarak maket oyuncakları yapabileceğinizi söylemek isterim. Karton minimon yapmak için paylaştığım çalışma da tek yapmanız gereken şablonu çıktı alıp, kalınca bir karton üzerinden taslağını çıkartıp kesmek ve birleştirmek.


Önerim ise A3 kağıdına çıktısını alıp, renkli olarak çocuklarınızla kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu tür çalışmalar sayesinde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olacaksınız.

Evde kolay yapılan karton oyuncak çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel maket oyuncaklar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-minimon-oyuncak-maket-sablonu

KARTON EV MAKETLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*