KARTON MİNYATÜR DEĞİRMEN YAPMAK

 

 

0

 

Karton minyatür değirmen yapmak isteyenler için paylaşacağım güzel maket çalışmasını sizde çocuklarınızla yapabilirsiniz. Bu güzel eğlenceli kendin yap çalışmasını koli karton kullanarak yapabilirsiniz. Karton malzemesi ile kolayca yapıp süs niyetine evinizin bir köşesine koyabilirsiniz.

Bu tür el becerisi isteyen çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hemen bu yazımın altında da karşılaşacağınız çok güzel minyatür maket çalışmalarını da incelemenizi istiyorum. Sitemizde benzer kartondan maket yapma çalışmalarını bolca bulabilir ve keyifli çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek sizde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

 

Kartondan değirmen maketi yapıp TV ünitesi önünde sergileyebilirsiniz. Evinize gelenleri de bu güzel minyatür çalışması ile şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan kolay değirmen maketi yapma çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-minyatur-degirmen-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP MANDALLA MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir