Karton Örgü Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay örgü bileklik yapmak için bu gün yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evde kartondan bileklik yapmak için resimli anlatımda adımlar verilmiş. Öncelikle kartonu elinize uygun şekilde kesmeniz gerekiyor.

Daire şeklinde kestiğiniz kartonu yapıştırdıktan sonra örgü çalışması ile üstünü kapatmanız yeterli oluyor. İnanın çok güzel örgü bileklik modeli yapabilirsiniz.

Hem elbiselerinize uyumlu hem de satıp para kazanabileceğiniz güzel bir örgü bileklik yapımı çalışmasını da öğrenmiş olacaksınız. Resimli anlatımdaki gibi aşamaları geçip, çalışmayı tamamlandırabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay kartondan örgü bileklik nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Aynı çalışmayı kendiniz geliştirip, daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

karton-orgu-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-wristband/

 

Daha önce paylaştığımız Eva Kağıdından Yapay Çiçek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir