KARTON OYUNCAK ÇOCUK ELBİSE GİYDİRME

 

 

0

 

Karton oyuncak çocuk elbise giydirme örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Anlatımlı karton çocuk kıyafet giydirme örneklerinden yararlanarak sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızı sevindireceğiniz bu güzel çalışmayı sizde kartondan yapabilirsiniz.

Çıktısını aldıktan sonra çocuklarınıza kartondan çocuk oyuncak giydirme takımı yapabilirsiniz. Bu tür benzer çalışmaları kukla şeklinde de daha önce paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak. Kısa sürede yapıp kullanabileceğiniz karton kukla veya maket çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı karton oyuncak çalışmaları sayesinde elbise giydirme veya çocuk kıyafet giydirme oyunları hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Çıktı alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

karton-oyuncak-cocuk-elbise-giydirme

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN KELEBEK KANATLI ELBİSE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir