KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU

 

 

0

 

Karton sarkaç noel baba şablonu arayanlar olabilir. Özellikle de yılbaşı gecesine uygun düşen bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Şablondan yararlanarak sizde aynısını çocuklarınız için yapabilirsiniz. Yılbaşı ağacını süslemede veya sarkaç süs yapımında işinize yarayacak bir şablon olduğunu düşünüyorum.

Çocuk odasına da kartondan noel baba sarkacı yapıp, onları yılbaşı gecesi huzurla uyumalarını sağlayabilirsiniz. Çocukların hayal dünyasına noel baba maketini de dahil edebilirsiniz. Yılbaşı gecesi rahat uyumaları ve sevinmeleri için onlara bu güzel maket oyuncak çalışmasını yapıp, yataklarının baş ucuna sarkaç süs şeklinde asabilirsiniz.

 

 

Maket sarkaç süs yapımı gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kartondan noel baba sarkacı yapmak için paylaştığım şablondan A3 kağıdına çıktı alarak yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-sarkac-noel-baba-sablonu

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTON KOLİDEN EV ŞABLONU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir