KARTON TOP SARKAÇ SÜS YAPMAK ŞABLONLU

 

 

0

 

Karton top sarkaç süs yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde bu güzel süs çalışmasını yapabilirsiniz. Karton sarkaç top süs yaparak sizde bu güzel süs çalışması ile doğum günü, eğlence veya etkinliklerde kartondan fırfır süsler yapabilirsiniz.

Anlatımlı süs çalışmalarını sitemizde kağıt karton kategorisinde bolca bulabilirsiniz. Kartondan yapılan sarkaç top süs çalışmalarından yararlanarak sizde evinizi süslerken eğlenebilirsiniz.

Çocuklarınızla birlikte yapabilir ve anlatımlı karton süs çalışmalarını sarkaç olarak çocuk odalarına da asabilirsiniz. Kolay yapılan sarkaç karton süs çalışmaları ile bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp satabilirsiniz.

Satarak para kazanabileceğiniz site üzerindeki çalışmalar sayesinde sizde karton sarkaç süsler yaparak evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi komşularınıza da hediye olarak sunabilirsiniz. Önemli eğlencelerde süs olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

karton-top-sarkac-sus-yapmak-sablonlu

source

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir