KARTON TOP SARKAÇ SÜS YAPMAK ŞABLONLU

1x1.trans

Karton top sarkaç süs yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde bu güzel süs çalışmasını yapabilirsiniz. Karton sarkaç top süs yaparak sizde bu güzel süs çalışması ile doğum günü, eğlence veya etkinliklerde kartondan fırfır süsler yapabilirsiniz.

Anlatımlı süs çalışmalarını sitemizde kağıt karton kategorisinde bolca bulabilirsiniz. Kartondan yapılan sarkaç top süs çalışmalarından yararlanarak sizde evinizi süslerken eğlenebilirsiniz.

Çocuklarınızla birlikte yapabilir ve anlatımlı karton süs çalışmalarını sarkaç olarak çocuk odalarına da asabilirsiniz. Kolay yapılan sarkaç karton süs çalışmaları ile bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp satabilirsiniz.

Satarak para kazanabileceğiniz site üzerindeki çalışmalar sayesinde sizde karton sarkaç süsler yaparak evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi komşularınıza da hediye olarak sunabilirsiniz. Önemli eğlencelerde süs olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.


karton-top-sarkac-sus-yapmak-sablonlu

source

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*