Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu

 

 

0

 

Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu

Bugün fazla karton maket paylaşımları yapacağım. Bu yazımda ise sizlere karton Türk savaş gemisinin maket şablonunu paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım gemi maket şablonunu çok beğeneceksiniz. Çıkartma gemisi şablonunu kullanarak evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Maket çalışmalarını seviyorsanız bu şablonu büyük boyutlu mukavvaya çıktısını alıp, kesme-yapıştırma işleminden sonra şahane bir gemi maketine sahip olmuş olursunuz.

 

 

Yazımın içinde yine şablondan ziyade, yapılmış örneklerini de paylaşacağım. Kartondan Türk çıkartma gemisini çok beğeneceksiniz. Askerliğini bahriye olarak yapmış askerler iyi bilirler. Bu gemi çok güçlü ve özellikli bir gemidir. Maketini paylaşacağım örnek resimlerdeki gibi tablo kıvamında yaptığınızda ve bunu ışıklandırdığınızda evinize gelen misafirleriniz bu çalışmadan çok etkilenecekler.

source : http://peykpapermodels.blogspot.com.tr/2013/05/tcg-c-205-lcu-ckarma-gemisi-karton.html

cardboard model ships – maquettes de bateaux en carton – Karton Schiffsmodelle

 

 

Daha önce paylaştığımız Karton Maket Ev Şablonları 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir