KARTONDAN AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ YUVARLAK KUTU YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan ahşap görünümlü yuvarlak kutu yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını yaparken eğleneceğinizi söyleyebilirim. Hem keyifli bir çalışma hem de kısa sürede yapabileceksiniz. Kolay yapılan karton kutu çalışmalarını daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum.

Hepsi de anlatımlı karton çalışmaları olup, kısa sürede nasıl yapacağınız detaylıca verilmiş. Yapmanız gereken karton malzemesinden yuvarlak kase veya kutu yapmak için altta paylaştığım şablonu incelemek ve çalışmadaki ayrıntıları gözetleyerek aynısını yapmak.

Bu güzel çalışma tahin helvası satılan ahşap sandıklara da benziyor. Yuvarlak ahşap sandık şeklinde bulunan bu güzel çalışmayı hediye kutusu olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Yapınca içine lazımlık olarak kutu şeklinde de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı karton kutu çalışması sayesinde sizde çok güzel saklama kutusu veya kaplarına sahip olacaksınız. Kolay yapılan bu güzel karton saklama kutusu sayesinde hediye süs veya her türlü amaç için kullanacağınız güzel bir ahşap görünümlü kutuya da sahip olmuş olacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

kartondan-ahsap-gorunumlu-yuvarlak-kutu-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir