KARTONDAN AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ YUVARLAK KUTU YAPMAK

1x1.trans

Kartondan ahşap görünümlü yuvarlak kutu yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını yaparken eğleneceğinizi söyleyebilirim. Hem keyifli bir çalışma hem de kısa sürede yapabileceksiniz. Kolay yapılan karton kutu çalışmalarını daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum.

Hepsi de anlatımlı karton çalışmaları olup, kısa sürede nasıl yapacağınız detaylıca verilmiş. Yapmanız gereken karton malzemesinden yuvarlak kase veya kutu yapmak için altta paylaştığım şablonu incelemek ve çalışmadaki ayrıntıları gözetleyerek aynısını yapmak.

Bu güzel çalışma tahin helvası satılan ahşap sandıklara da benziyor. Yuvarlak ahşap sandık şeklinde bulunan bu güzel çalışmayı hediye kutusu olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Yapınca içine lazımlık olarak kutu şeklinde de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı karton kutu çalışması sayesinde sizde çok güzel saklama kutusu veya kaplarına sahip olacaksınız. Kolay yapılan bu güzel karton saklama kutusu sayesinde hediye süs veya her türlü amaç için kullanacağınız güzel bir ahşap görünümlü kutuya da sahip olmuş olacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


source

kartondan-ahsap-gorunumlu-yuvarlak-kutu-yapmak

KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*