Kartondan Aslan Yapımı


kartondan-aslan-yapimi2-496x415

Karton Aslan Yapmak

Kartondan aslan yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere çok kolay bir şekilde kolay aslan yapımını göstereceğiz. Kartondan aslan maskesi yapmak veya karton oyuncak aslan yapmak için bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel aslan maketleri yada çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Kolay aslan maketi yapmak veya aslan ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Kartondan aslan yapmak için sitemizde birçok şema ve şablon yer alıyor. Onları da inceleyebilir ve kullanabilirsiniz. Özellikle de okul öncesi çok güzel çalışmaları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.


kartondan-aslan-yapimi

kartondan-aslan-yapimi2

lion Pappe – lion paperboard – lion carton – løve pap – leão cartão – leone cartone

Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*