Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım


kartondan-canta-yapimi7-630x415

Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Karton kutudan evde el yapımı çanta nasıl yapılır? bu soruya cevap bu yazıda… Resimli anlatım sayesinde artık sizde kendi çantanızı kendiniz yapabileceksiniz. Evde kartondan çanta sizde yapabilirsiniz. Altta güzel bir anlatım yer alıyor. Benzerlerini sitemizde çokça kez bulabilir ve inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.


Bu tür karton çanta modeli yapma çalışmalarını ben çok seviyorum. Kendimize özel çantalar imal edebiliriz. Hatta güzel bir tasarım yaptığımızda onu matbaa gibi yerlerde çoğaltabiliriz. Evde kolay kartondan çanta yapımı için sitemizde şablonlar da var.

Onları da kullanarak ister kartondan isterseniz de kumaştan çanta yapabilirsiniz. Anlatımlı karton çanta yapımı çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

handgefertigte Taschen – handmade bags – sacs faits à la main – borse fatte a mano – bolsas artesanais – håndlavede tasker

Evde Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

3 Comments on Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*