KARTONDAN ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK TAÇ YAPMAK

1x1.trans

Kartondan çocuklar için oyuncak taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok seveceksiniz. Kartondan yapılan kral tacı veya oyuncak taç yapmak için daha önce de resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Onlar hemen bu yazımın altında yer alıyor. Onları inceleyebilirsiniz. Kartondan kral tacı yapmak veya keçeden prenses tacı yapmak için paylaştığım resimli anlatımlar sayesinde sizde kolay adımları takip ederek aynısını çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Kartondan kral tacı yapmak veya kızınız için kartondan prenses tacı yapmak için alttaki örnekleri sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum.

Adımları takip ederek kolay bir şekilde çocuklara kral tacı veya kraliçe tacı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


kartondan-cocuklar-icin-oyuncak-tac-yapmak

source

AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*