KARTONDAN ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK TAÇ YAPMAK

 

Kartondan çocuklar için oyuncak taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok seveceksiniz. Kartondan yapılan kral tacı veya oyuncak taç yapmak için daha önce de resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Onlar hemen bu yazımın altında yer alıyor. Onları inceleyebilirsiniz. Kartondan kral tacı yapmak veya keçeden prenses tacı yapmak için paylaştığım resimli anlatımlar sayesinde sizde kolay adımları takip ederek aynısını çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Kartondan kral tacı yapmak veya kızınız için kartondan prenses tacı yapmak için alttaki örnekleri sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum.

Adımları takip ederek kolay bir şekilde çocuklara kral tacı veya kraliçe tacı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kartondan-cocuklar-icin-oyuncak-tac-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:1    Ortalama:3/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*