KARTONDAN DEMLİK ÇAY PAKETİ YAPMAK

kartondan-demlik-cay-paketi-yapmak-304x415

Kartondan demlik çay paketi yapmak için paylaştığım bu güzel maket çalışmasını sizde seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok tercih edilen minyatür maket işlerini sitemizde fazla fazla bulacaksınız. Hatta bu içeriğin altından da diğer maket çalışmalarına ulaşacaksınız.

Bu güzel örnekte kartonla demlik şeklinde çay paket lazımlığı yapmayı öğreneceksiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği detaylıca verilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve yaptığınız çalışmayı keyifle kullanabilirsiniz.

Hatta bu güzel çalışmadan farklı şekillerde ve renklerde yapıp sevdiğiniz komşularınıza da hediye edebilirsiniz. Fazlaca yapıp satabilir ve güzel paraların da sahibi olabilirsiniz. Karton demlik şeklinde çay paketi yapmak için anlatım ise şöyle ;

source : pinterest

kartondan-demlik-cay-paketi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*