KARTONDAN DEMLİK ÇAY PAKETİ YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan demlik çay paketi yapmak için paylaştığım bu güzel maket çalışmasını sizde seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok tercih edilen minyatür maket işlerini sitemizde fazla fazla bulacaksınız. Hatta bu içeriğin altından da diğer maket çalışmalarına ulaşacaksınız.

Bu güzel örnekte kartonla demlik şeklinde çay paket lazımlığı yapmayı öğreneceksiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği detaylıca verilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve yaptığınız çalışmayı keyifle kullanabilirsiniz.

 

 

Hatta bu güzel çalışmadan farklı şekillerde ve renklerde yapıp sevdiğiniz komşularınıza da hediye edebilirsiniz. Fazlaca yapıp satabilir ve güzel paraların da sahibi olabilirsiniz. Karton demlik şeklinde çay paketi yapmak için anlatım ise şöyle ;

source : pinterest

kartondan-demlik-cay-paketi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN DESENLİ LAZIMLIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir